Moderní hausbot Traweller YB35 nabízí plnohodnotný komfort optimálně pro 4 až 6ti člennou posádku. Maximální povolený počet osob na palubě je 8. Otevřená centrální kajuta vč. kuchyně, samostatná koupelna se sprchou a WC, terasa na horní palubě s možností grilování a místem pro opalování či velkorysé paluby, ve Vás zanechají nezapomenutelný zážitek. Výbava lodě Traweller YB35 je velmi variabilní a nabízí mnoho variant. Motorizaci hausbotu YB35 je možné řešit jak vestavěným tak závěsným pohonem. Konstrukční kategorie tohoto modelu je „D“, tj., vnitrozemské vodní cesty.

Více
Více
 

Dáváte přednost romantické klasice z modřínových palubek? Klidné zátoce před rušnou marinou? Pokud ano, pak je Vaším favoritem Classic YB35, který nabízí plnohodnotný komfort optimálně pro 4 až 6ti člennou posádku. Maximální povolený počet osob na palubě je 8. Hausbot disponuje otevřenou centrální kajutou vč. kuchyně, samostatnou koupelnou se sprchou a WC. Jistě oceníte velkorysou horní palubu s posezením a druhým kormidelním můstkem. Výbava a motorizace … to vše je otázkou Vašich priorit a technických možností.

Více
Více
 

Hausbot YB FISCHBOAT je svou velikostí optimální pro 2 až 4 člennou posádku se čtyřmi lůžky. Ve výbavě nechybí koupelna s veškerým potřebným vybavením, centrální kajuta s kuchyňkou a oddělená ložnice s dvěma palandami a úložným prostorem. Velkorysé příďové badenplato je navrženo pro dokonalý relax či rybolov. Tento hausbot byl původně navržen speciálně pro rybáře a jako stacionární (bez pohonu), ale osazení motorovou jednotkou je pochopitelně možné. Střecha je plně pochozí s velkým prostorem pro zahradní nábytek vč. grilu.

Více
Více
 

Zakázková stavba

Pokud jsou Vaše představy o Vaší nové lodi přeci jen trochu odlišné od námi nabízených modelů, svěřte se nám. Zpracujeme Vaše představy, vypracujeme studii a podle technických možností Vám navrhneme loď zcela na míru. Každá stavba takovéhoto plavidla je naprosto individuální, podřízená přáním a nárokům klienta. Pokud máte představu o tom, jak budete loď převážně využívat, rozhodně navrhujeme společnou osobní konzultaci, kde prodiskutujeme vše potřebné. Protože stavba každé takovéto lodi probíhá výhradně "na klíč", je samozřejmostí průběžná konzultace

Více
Více
 

Aktuality

5
Listopadu

Nový hausbot YB35 Classic k prodeji

K prodeji nový luxusní hausbot YB35 Classic, r.v. 2018, 11,7mx3,4m, motor Mercury 30HP 4T zesílená převodovka pro těžké lodě, kuchyň, koupelna vč. sprchy a el. WC, břeh. přípojka 230V, solár, spaní 4+2 a mnoho dalšího.. Možný odpočet DPH.

Více na:

Cena 100990 € (cena vč. DPH a provize brookera)

19
Července

Nový objednávkový formulář

Nyní si u nás můžete objednat spoustu lodního příslušenství za příznivé ceny.

Číst více
8
Března

Yachtboom s.r.o. nově poskytuje svým klientům:

  • prodej lodních motorů Mercury
  • servis lodních motorů
  • servis lodí
  • prodej a montáž lodního příslušenství
  • nátěry a nástřiky antifoulingu
  • transport lodí do 2,5t
  • a jiné
Číst více
 

Webdesign by