YB 35 APARTMENT

Prostorný hausbot, chcete-li plovoucí apartmán s chytře navrženým interiérem a exteriérem pro celoroční využití. Užitná plocha o celkové výměře 80m2 včetně přední kryté a velké střešní terasy tvoří skvěle využitelný a nezávisle uzpůsobený prostor pro volný čas či alternativní bydlení. 2x samostatná ložnice s dvojlůžkem o velikosti 160x200cm vč. úložného prostoru a TV, koupelna s elektrickým WC, umyvadlem a sprchovým koutem či centrální prosklený salón s pohovkou, jídelním setem a TV, Vám nabídne plnohodnotný komfort. Nechybí plně vybavený kuchyňský kout se sklokeramickou deskou, lednicí a digestoří. Velká střešní terasa s posezením a prostorem pro opalování, relax či grilování umocní zážitky z pobytu. Podlahové topení, venkovní žaluzie na dálkové ovládání, hliníková izolační okna, motorizace a mnoho, mnoho dalšího je volitelná výbava. Dispoziční uspořádání lze upravit tak, aby byl pobyt na Vaší lodi co nejkomfortnější...

Více
Více
 

Moderní hausbot Traweller YB35 nabízí plnohodnotný komfort optimálně pro 4 až 6ti člennou posádku. Maximální povolený počet osob na palubě je 8. Otevřená centrální kajuta vč. kuchyně, samostatná koupelna se sprchou a WC, terasa na horní palubě s možností grilování a místem pro opalování či velkorysé paluby, ve Vás zanechají nezapomenutelný zážitek. Výbava lodě Traweller YB35 je velmi variabilní a nabízí mnoho variant. Motorizaci hausbotu YB35 je možné řešit jak vestavěným tak závěsným pohonem. Konstrukční kategorie tohoto modelu je „D“, tj., vnitrozemské vodní cesty.

Více
Více
 

Dáváte přednost romantické klasice z tepelně upravených palubek Thermowood? Klidné zátoce před rušnou marinou? Pokud ano, pak je Vaším favoritem Classic YB35, který nabízí plnohodnotný komfort optimálně pro 4 až 6ti člennou posádku. Maximální povolený počet osob na palubě je 8. Hausbot disponuje otevřenou centrální kajutou vč. kuchyně, samostatnou koupelnou se sprchou a WC. Jistě oceníte velkorysou horní palubu s posezením a druhým kormidelním můstkem. Výbava a motorizace … to vše je otázkou Vašich priorit a technických možností.

Více
Více
 

Hausbot YB FISCHBOAT je svou velikostí optimální pro 2 až 4 člennou posádku se čtyřmi lůžky. Ve výbavě nechybí koupelna s veškerým potřebným vybavením, centrální kajuta s kuchyňkou a oddělená ložnice s dvěma palandami a úložným prostorem. Velkorysé příďové badenplato je navrženo pro dokonalý relax či rybolov. Tento hausbot byl původně navržen speciálně pro rybáře a jako stacionární (bez pohonu), ale osazení motorovou jednotkou je pochopitelně možné. Střecha je plně pochozí s velkým prostorem pro zahradní nábytek vč. grilu.

Více
Více
 

Webdesign by